Wydarzenia 2016-2017

Szkolny sport

Uczniowie

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Projekty i akcje

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli tej jesieni w zawodach Biegów na Orientację dwa razy odnosząc liczne sukcesy i zdobywając wiele medali. Jest tak już od wielu lat.

II Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kępińskiego w Biegach na Orientację, które odbyły się 30 września br. przyniosły nam medale we wszystkich w trzech kategoriach wiekowych, w których wystawiliśmy zawodników:

 1. Złoty medal w kat. K10 (kobiety do lat 10) w klasyfikacji powiatowej dla Niny Szefer
 2. Srebrny medal w kat. K10 w  klasyfikacji powiatowej dla Izy Zimnej
 3. Dwa złote medale w kat. M10 w klasyfikacji powiatowej i ogólnej dla Huberta Błaszczyka
 4. Dwa złote medale w kat. M10 w klasyfikacji powiatowej i ogólnej dla Eryka Błaszczyka
 5. Dwa srebrne medale w kat. K12 w klasyfikacji powiatowej i ogólnej dla Mai Płonki  Drużynowo w tych zawodach zdobyliśmy trzy puchary: dwa za I miejsca w  kat. K10 i M10 i jeden za trzecie miejsce w kat. K12.

Drugimi zawodami, w których uczestniczyliśmy 15 października br., były XII Mistrzostwa Młodych w BnO, które odbyły się w Rybce w gm. Galewice. Tu również trzech z siedmiu wystawionych zawodników zdobyło miejsca medalowe.

 1. Amelia Płonka w kat. K12 medal brązowy
 2. Eryk Błaszczyk w kat. M10 medal brązowy
 3. Hubert Błaszczyk w kat. M10 medal złoty.

Wysokie wyniki, które osiągnęliśmy, wypracowaliśmy na wielu treningach we wrześniu i październiku. Treningi te się pod czujnym okiem Pana Jarosława Nowaka, nauczyciela naszej szkoły. Niektórzy uczniowie trenowali tę dyscyplinę już w poprzednich latach. Zdobyte doświadczenie zaowocowało wysokimi wynikami podczas zawodów.

Jarosław Nowak

Patron szkoły

patron

Muzyka

10 01 muzyka nuty2

Plastyka

plastyka

Technika

technika

Historia

historia

Filmy

film

Chemia

chemia