Wydarzenia 2016-2017

Wydarzenia

Szkolny sport

Uczniowie

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Nauka

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Projekty i akcje

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli tej jesieni w zawodach Biegów na Orientację dwa razy odnosząc liczne sukcesy i zdobywając wiele medali. Jest tak już od wielu lat.

II Otwarte Mistrzostwa Powiatu Kępińskiego w Biegach na Orientację, które odbyły się 30 września br. przyniosły nam medale we wszystkich w trzech kategoriach wiekowych, w których wystawiliśmy zawodników:

 1. Złoty medal w kat. K10 (kobiety do lat 10) w klasyfikacji powiatowej dla Niny Szefer
 2. Srebrny medal w kat. K10 w  klasyfikacji powiatowej dla Izy Zimnej
 3. Dwa złote medale w kat. M10 w klasyfikacji powiatowej i ogólnej dla Huberta Błaszczyka
 4. Dwa złote medale w kat. M10 w klasyfikacji powiatowej i ogólnej dla Eryka Błaszczyka
 5. Dwa srebrne medale w kat. K12 w klasyfikacji powiatowej i ogólnej dla Mai Płonki  Drużynowo w tych zawodach zdobyliśmy trzy puchary: dwa za I miejsca w  kat. K10 i M10 i jeden za trzecie miejsce w kat. K12.

Drugimi zawodami, w których uczestniczyliśmy 15 października br., były XII Mistrzostwa Młodych w BnO, które odbyły się w Rybce w gm. Galewice. Tu również trzech z siedmiu wystawionych zawodników zdobyło miejsca medalowe.

 1. Amelia Płonka w kat. K12 medal brązowy
 2. Eryk Błaszczyk w kat. M10 medal brązowy
 3. Hubert Błaszczyk w kat. M10 medal złoty.

Wysokie wyniki, które osiągnęliśmy, wypracowaliśmy na wielu treningach we wrześniu i październiku. Treningi te się pod czujnym okiem Pana Jarosława Nowaka, nauczyciela naszej szkoły. Niektórzy uczniowie trenowali tę dyscyplinę już w poprzednich latach. Zdobyte doświadczenie zaowocowało wysokimi wynikami podczas zawodów.

Jarosław Nowak

Patron szkoły

patron

Muzyka

10 01 muzyka nuty2

Plastyka

plastyka

Filmy

film

Technika

technika

Historia

historia

J.polski

j.polski

Chemia

chemia

WOS

wiedza o spoleczenstwie