Nasza szkola zebrała łącznie 3600kg kasztanów. Rekordziści w zbieraniu: Jakub Adamski z kl I zebrał 350kg, Wiktoria Hadryś z kl II 219kg, Kamil Holka kl II 213kg, Franek Mizerny kl II 195 kg, Zuzia Szalek kl III 130kg, Weronika Mega kl VIII 120kg, Bartek Wieczorek kl IV 111kg, Filip Wieczorek kl VI 111kg, Bartek Dwornicki kl I 100kg, Tamara Janicka kl V 70kg. Rekordziści otrzymali upominki i słodycze. Wyróżnione zostały również kl II, III i V, które zaangażowały się w 100%! Pieniądze ze sprzedaży kasztanów przeznaczone będą na potrzeby naszej szkoły a mianowicie 2 klimatyzatory do klas. Wszystkim zaangażowanym w akcję "Kasztanobranie" serdecznie dziękujemy i zachęcamy do równie wielkiego udziału w przyszłym roku.
Nasza szkoła po raz kolejny przyłączyła się do XXIII akcji charytatywnej "Góra Grosza"- Towarzystwo Nasz Dom. Celem akcji jest pomoc dzieciom, które nie wychowują się w swojej rodzinie, tym, które są w trudnej sytuacji rodzinnej, na pomoc psychologiczną i rzeczową. Grosz do grosza i uzbieraliśmy 234,81 zł. Wszystkim, którzy włączyli się do akcji pięknie dziękujemy i zachęcamy do kolejnej edycji.